השירותים שלי

תרגום

כתיבה שיווקית

כתיבה טכנית

תרגום איכותי, יש בו יותר מהמרה אוטומטית של קבוצת מילים משפה אחת לאחרת. תרגום טקסט איכותי מבוצע תוך העברה נאמנה למקור – של הרעיון מאחורי הטקסט. המתרגם מבצע את העבודה תוך הבנה של מהות הכתוב. למעשה הוא התהליך מתחיל מהבנת המסר ולאחר מכן – שלב התרגום עצמו.

כולנו מושפעים בדרך זו או אחרת מקופירייטינג טוב (למי לא נחרת בזיכרון ה-Just Do It המפורסם של חברת "נייק"?). הרושם שיכול להיווצר על-ידי קופי איכותי יכול להיוותר משך שנים.

כתיבה טכנית טובה מחייבת שילוב נבון של ידע טכני ושליטה בשפה, זאת על מנת ליצור טקסט נהיר וקל לקריאה ולהבנה.

עריכה

במרבית המקרים, עריכת תוכן, או עריכה לשונית, מהווה חלק בלתי נפרד משלב ההגהה. במהלך עריכת תוכן, נכנס העורך לעומק התכנים, כמו גם למטרת הטקסט, למסר המועבר ולמשמעויות העולות ממנו.

כתיבת ניוזלטר

כתיבת מאמרים

מעוניינים בניוזלטר יומי, שבועי או חודשי?
אנחנו כאן כדי לעזור.
העדכונים שלנו עליך יריצו אליך לידים –
מידי שבוע.

אנחנו נכתוב עבורך מה שאתה צריך ובזמן. אנו נדע ליצור עבורך מאמרים כתובים התפורים על-פי דרישות האתר שלך.

הגהה

תיאורי מוצר

כתיבת תוכן - SEO

לא משנה כמה טוב כתובה הכתבה – ללא ניקוד ראוי, רווחים מיותרים ואיות שגוי – עולים הסיכויים לאבד קוראים שיכולים להפוך ללקוחות; וזוהי חשיבותה של הגהה: להפוך את המסמך לנקי משגיאות וזורם מבחינה דקדוקית שליטה טובה בשפה ושימת לב לפרטים, יחד עם היכולת לדבוק בדד-ליינים אלו הם אבני היסוד של מגהה מעולה.

יצירת תיאורי מוצר חדשים או שכתוב ושיפור של הקיימים, על מנת להימנע מעונשי תוכן משוכפל של גוגל. אנו כותבים תיאור ש"חי" את המוצר ומושך לקוחות פוטנציאליים.

מה גורם לגוגל להחליט שדווקא לעמוד מסוים מגיע להיות בראש עמוד תוצאות החיפוש? התשובה: תוכן טוב הממונף גם על-ידי SEO.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now